III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Tarnowie – Mam haka na raka

0

Home

Brodzińskiego 6 33-100 Tarnów

O nas

Hejoo! wszystkim zainteresowanym naszą ukochaną i jedyną pod Słońcem szkołą Adamka M. ;D założę się, że będziemy sławni jak “M jak Miłość” haha dla nas specjalnie spreparują ten slogan na: “M jak Mickiewicz”;D Jak domyślam się spodziewaliście się poważnej i rzeczowej prezentacji…niestety muszę was zawieść, bo nasz zespół jest hmm “inny”;D władają nami całkiem nieznośne fobie i przywary psychologiczne – ale szkoda się nad tym rozpisywać, kiedy na tym portalu powinny znajdować się same mądre i pożyteczne cechy;) tak więc pod sztandarem Mickiewicza ruszamy do boju o zdrowie 😉 tzn. nasz czteroosobowy sztab: Natalia, Iwona, Ewelina i Kuba. Żyjemy nadzieją, że dobrze wypadniemy – przynajmniej podczas przeprowadzania suplementcji pokazowych, bo po tejże prezentacji nie mamy na co liczyć xD Zdjęcia naszego cudownego LO znajdują się na stronie i nie ma sensu ich rozpowszechniać, bo przyciągnie jeszcze więcej kandydatów spragnionych wiedzy i nie będzie dla nas miejsca xD Dlatego pozdrawiam wszystkich, którzy poświęcili swój czas by przeczytać ten emocjonujący opis;*

Jeśli Twoja szkoła bierze udział w konkursie, tutaj możesz ją zaprezentować internautom. Na podany w formularzu zgłoszeniowym adres e-mail wysłany będzie kod dostępu.
Wprowadź go w poniższym polu:

i kliknij przycisk „przedstaw się”. Umozliwi to edycję krótkiej informacji tekstowej o Waszym zespole oraz dodawanie/usuwanie zdjęć w galerii.

przedstaw się