Zespół szkół im. prof. Grotkowskiego w Łazach – Mam haka na raka

0

Fabryczna 1a 42-200 Łazy

Za pomocą poniższego formularza Wasz Zespół może przesłać dokumentację, którą zgromadził podczas działalności edukacyjnej. Mogą to być dowolne pliki: dokumenty tekstowe, obrazy, filmy video. Przesłane materiały nie będą widoczne dla innych zespołów. Zostaną opublikowane dopiero wtedy, gdy wszystkie zespoły prześlą wyniki swojej pracy.

O nas

Witajcie:D Jesteśmy uczennicami LO w Łazach i zgłosiłyśmy się do programu “mam haka na raka” w celu uzyskania jak największej wiedzy o nowotworach. Od wielu lat jesteśmy przyjaciółkami, które nie mogą bez siebie żyć. Mamy więc nadzieję, że naszej fantastycznej czwórce uda się uświadomić ludziom, że z nowotworem należy walczyć do samego końca i nigdy się nie poddawać gdyż z własnych doświadczeń i przeżyć naszych najbliższych wiemy ile bólu i cierpienia przysparza nowotwór. Jesteśmy pełne zapału do pracy i mamy nadzieję, że wiedza którą zdobędziemy, a następnie przekażemy innym może uratować komuś życie. Nasza szkoła często organizuje akcje charytatywne. W tym roku pomagamy spełniać marzenia dzieci z hospicjów.Co roku bierzemy udział w WOŚP.Oraz pomagamy dzieciakom z pobliskiego domu dziecka.A biorąc udział w programie “mam haka na raka” chcemy również przekazać rówieśnikom wystarczająco bogatą wiedzę by mogli przyczynić się do zapobiegania powstawania nowotworów.

Pozdrawiamy wszystkich Kasia,Kornelia,Aga i Kasia:*:D

Galeria

My..:P:D

Jeśli Twoja szkoła bierze udział w konkursie, tutaj możesz ją zaprezentować internautom. Na podany w formularzu zgłoszeniowym adres e-mail wysłany będzie kod dostępu.
Wprowadź go w poniższym polu:

i kliknij przycisk „przedstaw się”. Umozliwi to edycję krótkiej informacji tekstowej o Waszym zespole oraz dodawanie/usuwanie zdjęć w galerii.

przedstaw się