Zespół Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych im. J.Piłsudskiego w Tarnowie – Zespół nr 1 – Mam haka na raka

0

http://www.zseg.tarnow.pl

Bema 9/11 33-100 Tarnów

O nas

Serdecznie wszystkich witamy!
Nasz zespół składa się, z czterech uczestniczek, którymi są: Kinga Boruch, Małgorzata Judasz, Bożena Lis i Marta Zaucha. Opiekunem naszym jest profesor Maria Kawa. Już trzeci rok uczymy się w Zespole Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych w Tarnowie. Zawód jaki wybrałyśmy to: technik żywienia i gospodarstwa domowego.Mamy nadzieje, iż nabyta przez nas wiedza, o tak strasznej chorobie jaką jest nowotwór, uświadomi niektórym młodym ludziom, jakie nosi po sobie konsekwencje.

Galeria

nasza szkoła:)

A to właśnie nasz zespół:)

Prowadziłyśmy suplementcje z przedszkolakami

Prowadziłyśmy suplementcje z przedszkolakami

a to nasza gazetka

Rozdawałyśmy ulotki w naszej szkole

Tutaj możesz zaprezentować swój Zespół, który bierze udział w Programie MAM HAKA NA RAKA, a także zamieścić Wasz projekt konkursowy „Znajdź haka na raka”. W poniższym polu wprowadź kod dostępu Waszego Zespołu i kliknij przycisk „zaloguj”.

zaloguj