VIII Liceum Ogólnokształcące im. Olimpijczyków Polskich w Szczecinie – Zespół nr 1 – Mam haka na raka

0

http://www.lo8.szczecin.pl

Królowej Jadwigi 27/28 70-262 Szczecin

O nas

Witamy Wszystkich ! To My – reprezentanci VIII Liceum Ogólnokształcącego im Olimpijczyków Polskich w Szczecinie. W skład naszej grupy wchodzą Ewa Tylska, Dawid Nowak, Sebastian Wiśniewski. Opiekunem naszej grupy podczas trwania programu „Mam haka na raka” jest pani mgr Anna Filipczak. Jesteśmy uczniami kl. II F o profilu przyrodniczo-medycznym. Uważamy, iż ta kampania będzie dla nas doskonałym sprawdzianem naszych umiejętności w kontaktach z rówieśnikami, a także wspaniała praktyka pomocy innym. Jak wiadomo statystyki dotyczące zgonów z powodu chorób nowotworowych w Polsce na przestrzeni roku są straszliwe ,a za razem zastanawiające .Każdego dnia na raka umiera ponad 6 osób .Po mimo refundacji istotnych powodów tych zgonów jest niezmiernie niski poziom wiedzy na temat tej choroby i zapobiegania jej .To właśnie zamierzamy zmienić. Życie ludzkie jest niezwykle ważne – warto więc zrobić możliwie jak najwięcej, aby je ocalić.

Chcemy uświadomić innym, a mianowicie bliskim przyjaciołom ,znajomym, iż warto zapobiegać rakowi oraz w jaki sposób to uczynić .Oczywiście mamy świadomość, iż nie uda nam się pomoc wszystkim ,lecz ocalenie życia przynajmniej kilku osobom będzie dla nas ogromnym sukcesem i powodem do satysfakcji.

Galeria

To my z mgr Anną Filipczak

Oto my na tle “loga” naszej szkoły, perspektywa krzywa, ale to szczegół – autor nieznany.

Jak widać na zdjęciu swoje raki zamkneliśmy w pojemikach, z których się nie wydostaną.

Lepsza wersja loga naszej szkoły

Jeśli Twoja szkoła bierze udział w konkursie, tutaj możesz ją zaprezentować internautom. Na podany w formularzu zgłoszeniowym adres e-mail wysłany będzie kod dostępu.
Wprowadź go w poniższym polu:

i kliknij przycisk „przedstaw się”. Umozliwi to edycję krótkiej informacji tekstowej o Waszym zespole oraz dodawanie/usuwanie zdjęć w galerii.

przedstaw się