Liceum Ogólnokształcące w Tłuszczu – Mam haka na raka

0

http://www.zsztluszcz.pl

Radzymińska 2 05-240 Tłuszcz

O nas

Hejka!! Jesteśmy uczennicami Zespołu Szkół w Tłuszczu:)Szkoła istnieje od 2002 roku:) Chodzimy do klasy IIo. Nasz zespół liczy 4 dziewczyny i nasza P.opiekun:)- Pani Dąbrowska. A teraz coś o nas: 1.Burakowska Weroniczka: interesuję się muzyką. Sprawia mi przyjemność pomaganie innym ludziom, dlatego należę do Szkolnego Klubu Wolontariatu:D 2.Dąbrowska Milencia:)… Jestem dość zwariowaną osobą. Przede wszystkim interesuję się muzyką, książkami historycznymi w szególności okresem II wojny światowej oraz uwielbiam zawierać nowe znajomości:) 3.Rozpara Lulcia:) Najbardziej interesuję się muzyką oraz historią polski w szczególności I i II wojną światową. Uwielbiam tańczyć i myślę, że dobrze mi to wychodzi:D 4. Tomaszewska Paulinka:) Moim hobby jest historia sztuki. Uwielbiam malować, tańczyć, uprawiać sport. Swój wolny czas lubię spędzać z przyjaciółmi:)…

Do zobaczenia na warsztatach:)

Galeria

nasza szkoła:)

nasza szkoła:)

Tutaj możesz zaprezentować swój Zespół, który bierze udział w Programie MAM HAKA NA RAKA, a także zamieścić Wasz projekt konkursowy „Znajdź haka na raka”. W poniższym polu wprowadź kod dostępu Waszego Zespołu i kliknij przycisk „zaloguj”.

zaloguj