III Liceum Ogólnokształcące im. Żołnierzy Obwodu Łomżyńskiego Armii Krajowej w Łomży – Mam haka na raka

0

http://www.lomza.com/lo3

Senatorska 13 18-400 Łomża

O nas

Witamy! Jesteśmy uczniami klasy 2a, III LO im. Żołnierzy Obwodu Łomżyńskiego Armii Krajowej w Łomży. Nasza grupa składa się z czterech osób: Bogdana, Kasi, Irminy i Moniki. Realizujemy program nauczania z rozszerzeniem z biologii i chemii. Kiedy dowiedzieliśmy się o konkursie: ,,Mam haka na raka” bez żadnego zastanowienia wyraziliśmy chęć brania w nim udziału i reprezentowania naszej szkoły. Jest wiele informacji na temat nowotworów, lecz nasza wiedza często okazuje się bardzo mała. Dookoła nas żyją ludzie chorzy na raka, którym nie wiemy jak można pomóc. Uważamy, iż poprzez taką akcję uda nam się dowiedzieć więcej o chorobach nowotworowych i spróbować w przystępny sposób przekazać tę wiedzę rówieśnikom.

W dniu 24.11.07r. nasza grupa uczestniczyła w I edycji Ogólnopolskiego Programu ,,Mam haka na raka”. Spotkanie odbyło się w Białymstoku. Wraz z naszym opiekunem: panią prof. Bogusławą Hryniewicz wysłuchaliśmy wykładu na temat chorób nowotworowych, ich powstawania i profilaktyki. Wzięliśmy też udział w warsztatach. Teraz mamy za zadanie przygotować informacje na temat nowotworów i przekazać je swoim rówieśnikom. Nasze wrażenia były niesamowite, a wiedza na pewno pogłębiła się.

Galeria

W pracowni biologicznej

Budynek naszej szkoły

Bogdan, Irmina i Kasia na spotkaniu inauguracyjnym w Białymstoku

Tutaj możesz zaprezentować swój Zespół, który bierze udział w Programie MAM HAKA NA RAKA, a także zamieścić Wasz projekt konkursowy „Znajdź haka na raka”. W poniższym polu wprowadź kod dostępu Waszego Zespołu i kliknij przycisk „zaloguj”.

zaloguj