Zespół Szkół Towarzystwa Alternatywnego Kształcenia w Opolu – Zespół nr 1 – Mam haka na raka

0

Strona główna

Barlickiego 5 45-082 Opole

O nas

Pełna nazwa szkoły: Zespół Szkół TAK Towarzystwa Alternatywnego Kształcenia W skład Zespołu wchodzą: Szkoła Podstawowa TAK powstała w 1990 roku jako pierwsza na Opolszczyźnie szkoła społeczna, Gimnazjum TAK powstało w 1999 roku, Liceum Ogólnokształcące TAK powstało w 1995 roku. Od 2004 roku szkoły działają jako Zespół Szkół TAK. Wszystkie trzy szkoły są szkołami niepublicznymi o uprawnieniach szkoły publicznej; realizują podstawę programową kształcenia ogólnego zgodnie z rozporządzeniem MEN z 15 lutego 1999 (DU Nr 14, 23.02.99). Patronem naszej szkoły jest Św. Antoni Padewski. Poza edukacją i szeroko pojętym rozwojem w naszej szkole znajdujemy też czas na organizację Międzynarodowego Festiwalu Teatrów Młodych – CZAS TEATRU – www.czasteatru.pl , oraz Festiwalu Filmów Niezależnych OPOLSKIE LAMY 2008 – www.opolskielamy.pl Więcej informacji o Nas znajdziecie na: http://www.tak.opole.pl

Nasz zespół: Maja Stolarczyk,Bartosz Gabruk,Piotr Marcyniuk,Mieszko Orski,Joanna Luberacka oraz nasz opiekun Marcin Szwedowski

Galeria

o nas i naszej akcji

gazeta wyborcza 09.01.2008

Tutaj możesz zaprezentować swój Zespół, który bierze udział w Programie MAM HAKA NA RAKA, a także zamieścić Wasz projekt konkursowy „Znajdź haka na raka”. W poniższym polu wprowadź kod dostępu Waszego Zespołu i kliknij przycisk „zaloguj”.

zaloguj