Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Mońkach – Mam haka na raka

0

http://www.zsmonki.scholaris.pl

Szkolna 22 19-100 Mońki

O nas

Oto nasza czwórka z klasy III technikum technologii żywności dla wtajemniczonych (tż), jesteśmy zgraną paczką z P.C.K dzięki temu zrobiliśmy już kilka akcji takie jak pobór krwi w naszej szkole, zbiórka zabawek oraz pieniędzy na dom dziecka teraz pora na pokonanie raka oto nasze imiona: -Adam Olechno -Anna Radomska -Anna Wojtach -Małgorzata Jarosz No i oczywiście nasz opiekun

Pani mgr inż. Mirosława Miłkowska nauczycielka chemii w naszej wspaniałej szkole zwanej ZSOiZ

Galeria

zbiórka krwi pod naszą szkołą

Tutaj możesz zaprezentować swój Zespół, który bierze udział w Programie MAM HAKA NA RAKA. W poniższym polu wprowadź swój kod dostępu i kliknij przycisk „zaloguj”. Umożliwi to edycję krótkiej informacji tekstowej o Waszym zespole, dodawanie/usuwanie zdjęć w galerii, a także zamieszczanie dokumentacji z działalności edukacyjnej Waszego Zespołu.

zaloguj