I Liceum Ogolnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Radomiu – Zespół nr 1 – Mam haka na raka

0

Żeromskiego 10 26-600 Radom

O nas

Witamy!!! To my ATOMÓWKI!!! BAJKA- Karolina Tkaczyk BÓJKA- Sylwia Molenda BRAWURKA – Sandra Kaczmarska i Magda Fajdek Oprócz tego, że wszystkie interesujemy się biologią i chemią, (co wynika z profilu naszej klasy) mamy również swoje pasje: Madzia – śpiewa, tańczy, recytuje jednym słowem talent… Sandra – nasza mała sportsmenka uwielbia judo… Karolina – wszędzie czai się z aparatem i czyha w poszukiwaniu ciekawych ujęć zdjęć… Sylwia – potrafi pięknie grać na keyboardzie… A zapomniałybyśmy dodać, że jesteśmy w trakcie intensywnych przygotowań do matury, oczywiście obowiązkowo z rozszerzonych: biologii, chemii, a nadgorliwe z fizyki. Pragniemy wziąć udział w kampanii, aby w ten sposób przyczynić się do zmniejszenia zachorowalności na nowotwory, aby przestrzec innych poza tym… Mając w myślach nasza szkolną koleżankę Asię, którą dotknęła ta okrutna choroba….Chcemy walczyć z rakiem… nie chcemy by inni cierpieli … pragniemy informować, tłumaczyć, zachęcić do badan, aby Polska nie zajmowała ostatniego miejsca w Europie pod względem umieralności na choroby nowotworowe, zapoznawać ludzi z tą chorobą, By nie traktowali diagnozy jak wyroku…

Wierzymy, że to jest możliwe, że nam sie uda i dlatego tu jesteśmy!

Galeria

Nasza szkoła.

Tutaj możesz zaprezentować swój Zespół, który bierze udział w Programie MAM HAKA NA RAKA, a także zamieścić Wasz projekt konkursowy „Znajdź haka na raka”. W poniższym polu wprowadź kod dostępu Waszego Zespołu i kliknij przycisk „zaloguj”.

zaloguj