Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Władysława Broniewskiego w Krośnie Odrzańskim – Mam haka na raka

0

http://www.liceumkrosno.pixeldreams.eu

Szkolna 1 66-600 Krosno Odrzańskie

O nas

Witam Wszystkich bardzo serdecznie!!! Mam na imię Daria i chciałabym przedstawić członków naszego zespołu: Tworzą go pasjonaci biologii: Daria Walkowiak II klasa biologiczno-chemiczna Małgorzata Murawska II klasa językowa Piotr Siepielski II klasa humanistyczna Mikołaj Myśków II klasa humanistyczna Cieszymy się,że możemy wziąć udział w tym programie i przekazywać wiedzę dotyczącą profilaktyki nowotworów. 17 października 2007 roku przedstawiliśmy w naszej szkole prezentację multimedialną na temat profilaktyki raka piersi. Program “Mam haka…” daje młodzieży duże możliwości, dzięki rozmowom z onkologami możemy sie wiele nauczyć i przekazywać innym ja niezmiernie istotną rzeczą jest profilaktyka. My będziemy właśnie za wszelką cenę uświadomiać to wszystkim by rak nie kojarzył się wyłącznie ze śmiercią. Od całej naszej drużyny przesyłam cieplutkie pozdrowienia dla wszystkich uczestników programu Mam haka na raka. Naszym opiekunem jest nauczycielka biologii

Pani Maja Karaś:)

Galeria

Poznań 02.12.2007 było fantastycznie nasz bombowa drużynka z Panią:))))

robimy logo:)))))))

Piotrek:) na prezentacji w naszej szkole:)

A tutaj mamy Mikołaja:)

Daria:))))))

no i nasza Gosia:)

uczniowie którzy byli obecni na prezentacji mogli samodzielnie zbadać pierś ze zmianami nowotworowymi przy pomocy przedstawicielki sanepidu w Krośnie Odrzańskim

tutaj mamy naszą panią od fizyki Małgorzata Truchan-Michalak

Daria:)))))

nawet chłopcy próbowali pod opuszkami palców wyczuć guzki

a tutaj mamy naszego opiekuna: Pnią maje Karaś a także pielegniarkę szkolna:)

pozkaz przedstawialiśmy w szkolnej auli:)

Mikołaj…Piotrek…Gosia…Daria…

17.10.2007 – prezentacja na temat Raka Sutka.

Piotrek…Gosia…Daria…02.12.2007 Poznań

cała nasza ekipa…z Szymonem:))) bardzo wporzo człowiekiem…pozdrawiamy

Tutaj możesz zaprezentować swój Zespół, który bierze udział w Programie MAM HAKA NA RAKA. W poniższym polu wprowadź swój kod dostępu i kliknij przycisk „zaloguj”. Umożliwi to edycję krótkiej informacji tekstowej o Waszym zespole, dodawanie/usuwanie zdjęć w galerii, a także zamieszczanie dokumentacji z działalności edukacyjnej Waszego Zespołu.

zaloguj