Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Janowcu Wielkopolskim – Mam haka na raka

0

http://[email protected]

3 maja 30 88-430 Janowiec Wielkopolski

O nas

W skład naszego zespołu wchodzą cztery dziewczyny: MIŁA Monika Jasiak, NATURALNA Natasza Statkiewicz, KREATYWNA Kamila Szymańska oraz ULUBIONA Urszula Duszyńska. Ci co uczestniczyli w warsztatach wiedzą o co chodzi, natomiast tym którzy nie mieli przyjemności w nich uczestniczyć wyjaśniamy, że MIŁA, NATURALNA, KREATYWNA oraz ULUBIONA to nasze przydomki z gry tzw. Ice Breaker. Wszystkie cztery chodzimy do kl. II a Liceum Ogólnokształcącego. Jesteśmy zgraną grupą, czego dowiodłyśmy projektując logo kampanii ?Mam haka na raka?. Realizując ten program bardzo się ze sobą zżyłyśmy. Na szczęscie nie zdarzyło się, żebyśmy nie doszły do porozumienia. Spotykając się po suplementcjach omawiamy zagadnienia związane z kampanią. Wciąż powstają nowe, lepsze pomysły co daje nam pewną satysfakcję.Opiekunami szkolnymi ? Mam haka na raka? są: p. Agnieszka Frasz oraz p. Magdalena Mierzejewska.

Zdecydowałyśmy się na udział w tym przedsięwzięciu, gdyż chcemy uświadomić ludzi, że wczesne wykrycie nowotworu nie oznacza śmierci, jak uważa większość osób. Chcemy więc naszymi działaniami nakłonić ludzi do badań.Wiemy jednak, że jest to trudne i odpowiedzialne zadanie. Mamy jednak nadzieję, że dzięki naszym działaniom, większość ludzi zdecyduje się chodzić regularnie na rutynowe badania i swoją postawą będzie dawać przykład innym. Nie chodzi nam o rywalizację, niech wygra najlepszy zespół :D.Ta kampania nie tylko uczy, ale również pozwala zawiązać nowe, ciekawe znajomości, czego same doświadczyłyśmy…Życzymy powodzenia wszystkim grupom!!!

Galeria

Pani ginekolog Izabela Latoch

Jedno z dziesięciu przykazań

Nie tylko szerzymy profilaktyke raka ale takze wspieramy chorych na ten straszny nowotwor

Tutaj możesz zaprezentować swój Zespół, który bierze udział w Programie MAM HAKA NA RAKA, a także zamieścić Wasz projekt konkursowy „Znajdź haka na raka”. W poniższym polu wprowadź kod dostępu Waszego Zespołu i kliknij przycisk „zaloguj”.

zaloguj