Zespół Szkół Ekonomiczno-Technicznych w Rakowicach Wielkich – Mam haka na raka

0

http://www.zsetrakowice.pl

59-600 Lwówek Śląski

O nas

Hejka! Witam wszystkich!! 🙂 Nazywam się Basia i jestem członkiem szkolnego koła PCK w Zespole Szkół Ekonomiczno-Technicznych im. Kombatantów Ziemi Lwóweckiej w Rakowicach Wielkich:-) Wraz z cała ekipa postanowiliśmy wziąć udział w kampanii: “MAM HAKA NA RAKA”. Cieszymy się, ponieważ w naszej szkole bardzo często poruszany jest problem nowotworów…dzięki temu szkoleniu wzbogacimy swoją wiedzę i umiejętności:-) Opiekunką naszego koła jest Pani Angelika Chojecka 🙂 a w skład reprezentacji wchodzę ja, a więc – Basia Dereń oraz Justyna Nyk i Gosia Gawrońska:-) Chodź nasza organizacja jest młoda wiekiem to mamy za sobą wiele ciekawych akcji, np. trwającą w tej chwili w naszej szkole: “Górę grosza”. Chętnie organizujemy wieczornice, apele związane z problemami narkotykowymi, alkoholowymi i AIDS,zbiórki żywności, zabawy mikołajkowe…ale jednak naszą najmocniejszą stroną jest: UDZIELANIE PIERWSZEJ POMOCY! Nasza wiedzą na ten temat chętnie dzielimy się z młodszymi dziećmi, np. w ramach: Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Właśnie trwają prace nad apelem z okazji HONOROWEGO DAWSTWA KRWI, a w planie mamy zorganizowanie kampanii na temat zdrowego odżywiania 🙂 ale sie rozpisałam….hm…ale to chyba najważniejsze:-) A więc z zapałem ruszamy do akcji: MAM HAKA NA RAKA 🙂 POKAŻEMY CO POTRAFIMY 😉
zapraszamy na naszą stronę www.zsetrakowice.pl

Galeria

Nasza szkoła zimą:-)

Internat zimą:-)

Podczas zabawy mikołajkowej 🙂 Niestety brakuje Gosi:-(

GOTOWI DO BOJU – zawody pierwszej pomocy

Zawody pierwszej pomocy 🙂 pogoda dała o sobie znać 🙂

Nasi HONOROWI DAWCY KRWI 🙂 sporo, prawda???:-)

Tutaj możesz zaprezentować swój Zespół, który bierze udział w Programie MAM HAKA NA RAKA. W poniższym polu wprowadź swój kod dostępu i kliknij przycisk „zaloguj”. Umożliwi to edycję krótkiej informacji tekstowej o Waszym zespole, dodawanie/usuwanie zdjęć w galerii, a także zamieszczanie dokumentacji z działalności edukacyjnej Waszego Zespołu.

zaloguj