Zespół Szkół nr 2 im. E.Plater w Piasecznie – Mam haka na raka

0

http://www.platerowka-szkola.pl

Zalesie Dolne Aleja Brzóz 26 05-501 Piaseczno

O nas

Witamy Jesteśmy uczennicami Zespołu Szkół im. Emilii Plater nr.2. Chodzimy do klasy 2 liceum ogólnokształcącego w Piasecznie. Z naszą szkołą związana jest historia Państwowego Gimnazjum i Liceum, której początki sięgają 1919r. W naszej szkole uczy się około 350 uczniów. Dzięki temu wszyscy się znają i łatwiej zapewnić uczniom bezpieczeństwo. Łatwiej także nawiązują się przyjaźnie i sympatie. Położenie naszej szkoły przyciąga pięknym krajobrazem: Górka Szymona, rzeka Jeziorka, stawy, stare drzewa. To otoczenie, w którym przyjemnie można spędzać czas i zdobywać wiedzę.

Serdecznie zapraszamy do nas!

Galeria

Zespół Szkół nr.2

Tutaj możesz zaprezentować swój Zespół, który bierze udział w Programie MAM HAKA NA RAKA. W poniższym polu wprowadź swój kod dostępu i kliknij przycisk „zaloguj”. Umożliwi to edycję krótkiej informacji tekstowej o Waszym zespole, dodawanie/usuwanie zdjęć w galerii, a także zamieszczanie dokumentacji z działalności edukacyjnej Waszego Zespołu.

zaloguj