IX Liceum Ogólnokształcące w Poznaniu – Mam haka na raka

0

Strona główna

Warzywna 24 Poznań

O nas

Jesteśmy uczniami IX Liceum Ogólnokształcącego w Poznaniu i tworzymy jeden zgrany zespół =D. Ale najśmieszniejsze jest to, że jesteśmy z klasy mat– fiz, a co ma fizyka do nowotworów, to my nie wiemy =). Naszym opiekunem jest profesor Łuczak tak zwana pani Major – uczy nas super przedmiotu zwanego PO =). A dlaczego bierzemy udział w tym programie? – Dobre pytanie, Bierzemy udział ponieważ, ktoś musiał to zrobić i wypadło na naszą klasę.:D Oczywiście jest to żart. A tak na serio… Serio, uważamy choroby nowotworowe za problem, którego każdy z nas powinien być świadomy. Chcemy dowiedzieć się jak najwięcej na ten temat i przekazać tę wiedz naszym koleżankom i kolegom. Nasz zespół składa z 4 osób: Natalia Błażykowska, Julita Franciszczak, Sonia Szała, oczywiście musi też być jakiś facet w grupie, i jest: Alexander Exterkate. Jeśli ktoś z was chciałby poznać nieco bliżej naszę ,,piękną, ukochaną” szkołę to zapraszamy na stronę internetową http://9lopoznan.pl SPRAWOZDANIE 1. W załączniku znajdują się: a. scenariusz b. prezentacja – niestety prezentacja nie działa w całości, z powodu ze filmy zajmują zbyt dużą pojemność 2. Jeżeli serwer FTP zacznie prawidłow działać, to natychmiast wyślemy całą dokumentacje 3. ,,Kampania społeczna” w naszej szkole trwa do 25.stycznia.2008, dlatego niejesteśmy w stanie wysłać 100% dokumentacji

4. Po feriach tzn. po 10.02 zaczniemy prowadzić ,,kampnię społeczną” w szkołach gimnazjalnych. W chwili obecnej jesteśmy na etapie uzgadniania z dyrektorami szkół, kiedy i w jakiej formie ma wyglądać szkolenie peer education.

Galeria

logo naszej szkoły

Tutaj możesz zaprezentować swój Zespół, który bierze udział w Programie MAM HAKA NA RAKA, a także zamieścić Wasz projekt konkursowy „Znajdź haka na raka”. W poniższym polu wprowadź kod dostępu Waszego Zespołu i kliknij przycisk „zaloguj”.

zaloguj