I Liceum ogolnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Zawierciu – Mam haka na raka

0

http://www.zeromski.zawiercie.powiat.pl

Wojska Polskiego 55 42-400 Zawiercie

Zobacz projekt konkursowy tego zespołu.

O nas

Jesteśmy jedynym zespołem z I Liceum Ogólnokształcącego im Stefana Żeromskiego w Zawierciu. Nasza szkoła kilkukrotnie brała udział w akcjach charytatywnych na rzecz fundacji Urszuli Jaworskiej, podczas których zapoznawano uczniów z problemami dotyczącymi przeszczepów szpiku kostnego oraz pozyskiwano fundusze na badania potencjalnych dawców szpiku. Nasza drużyna jest nieco sfeminizowana (co jednak nie znaczy, że gorsza^^). W skład niej wchodzą: Karolina Golik, Natalia Fiedorczuk, Magdalena Nazimek i Joanna Król. Myślę, że tworzymy dość zgraną, zdeterminowaną i gotową do działania ekipę. Na co dzień jesteśmy ambitne i uparte. Zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest profilaktyka w dziedzinie onkologii, dlatego też bezpośrednią przyczyną wzięcia udziału w  konkursie jest chęć rozpowszechniania wiedzy na ów temat. Mamy miliony pomysłów na naszą kampanię. Uzupełniamy się nawzajem. Oprócz sympatii do biologii ( w końcu wszystkie jesteśmy z klasy biologiczno-chemicznej) cechują nas także inne zalety pozwalające wierzyć w to, iż nadajemy się do tego konkursu. Wspólnymi siłami jesteśmy w stanie skutecznie rozprzestrzeniać tak ważne w dzisiejszych czasach informacje i przekonać

nie jedną osobę do konieczności badań profilaktycznych.

Galeria

Tutaj możesz zaprezentować swój Zespół, który bierze udział w Programie MAM HAKA NA RAKA, a także zamieścić Wasz projekt konkursowy „Znajdź haka na raka”. W poniższym polu wprowadź kod dostępu Waszego Zespołu i kliknij przycisk „zaloguj”.

zaloguj