Zespół Szkół nr 2 im. S. Staszica w Nowym Tomyślu – Mam haka na raka

0

E.Szczanieckiej 1 64-300 Nowy Tomyśl

O nas

Nasza szkoła istnieje już 50 lat.Przez ten okres na trwałe wrosła w krajobraz środowiska.Wielu uczniów zdało tu egzamin dojrzałości.Nasza szkoła oferuje interdyscyplinarne pracownie zajęć praktycznych oraz bardzo dobrą bazę sportową.Teraz troche o nas:chodzimy do kl.IILO o profilu humanistycznym.Jesteśmy osobami aktywnymi i angażujemy się w życie Naszej szkoły,dlatego też zainteresowała Nas ta kampania.Mamy na celu zdobyć więcej informacji na temat raka,który dotyka coraz więcej ludzi.

Galeria

Nasza klasa podczas robienia paczek dla dzieci z Domu Dziecka

Spotkanie integracyjne klas pierwszych

Na szkolnym boisku ze znajomymi…:)

A to nasza trójka: AGNIESZKA:):)

ASIA:):)

SYLWIA :))

Tutaj możesz zaprezentować swój Zespół, który bierze udział w Programie MAM HAKA NA RAKA, a także zamieścić Wasz projekt konkursowy „Znajdź haka na raka”. W poniższym polu wprowadź kod dostępu Waszego Zespołu i kliknij przycisk „zaloguj”.

zaloguj