Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Wielkiego w Łęczycy – Mam haka na raka

0

http://www.loleczyca.edu.pl

Marii Konopnickiej 13 99-100 Łęczyca

O nas

Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Wielkiego w Łęczycy jest szkołą z ponad stuletnią tradycją, która może poszczycić się mnóstwem osiągnięć w różnych dyscyplinach nauki, nie tylko na szczeblu krajowym, ale również zagranicznym. Udział naszej szkoły w Ogólnopolskim Programie „MAM HAKA NA RAKA” nie jest więc przypadkowy. Od lat uczestniczymy w akcji „Różowa Wstążeczka”, zaś na początku października bieżącego roku odbyła się w naszej szkole presuplementcja na temat profilaktyki chorób nowotworowych. Poprowadził ją doktor Michał Sokołowski – specjalista chirurgii onkologicznej ze szpitala im. Mikołaja Kopernika w Łodzi.

Nasz zespół składa się z dziewięciu osób. Grupę podstawową stanowią: Katarzyna Domagała, Beata Nagórniewicz, Kinga Smardz oraz Ewelina Wasiak. Wspierają nas: Paulina Król,Agata Wojciechowska i Kamil Gazda. Naszym opiekunem jest pani mgr Karolina Mikołajewska. Mamy nadzieję, że dostarczymy naszym kolegom pełnych informacji na temat profilaktyki, rozpoznawania i leczenia nowotworów. Nowotwór można wykryć, rozbroić i pokonać wykorzystując dostępną na jego temat wiedzę. Udział w programie „MAM HAKA NA RAKA” to doskonała szansa pogłębienia naszej wiedzy oraz wiedzy naszego otoczenia na temat nowotworów. Mamy nadzieję, iż zaowocuje ona na maturze oraz wybranych przez nas zawodach.

Galeria

Nasz skład podstawowy:)

Nasze LO

Tutaj możesz zaprezentować swój Zespół, który bierze udział w Programie MAM HAKA NA RAKA. W poniższym polu wprowadź swój kod dostępu i kliknij przycisk „zaloguj”. Umożliwi to edycję krótkiej informacji tekstowej o Waszym zespole, dodawanie/usuwanie zdjęć w galerii, a także zamieszczanie dokumentacji z działalności edukacyjnej Waszego Zespołu.

zaloguj