Prywatne Liceum Ogólnokształcące w Szczecinku – Mam haka na raka

0

http://www.plogim.fnp.pl

ul. Klasztorna 16 78-400 Szczecinek

Głosowanie na logo Programu „Mam haka na raka” zostało zakończone! Zwyciężyło logo nr 4!!! Znak będzie towarzyszył Programowi we wszystkich edycjach. Kliknij, by poznać szczegółowe wyniki głosowania.

O nas

Ambitni. Młodzi. Kreatywni Inteligentni. Chętni do pracy. A moze inaczej: Ola,Ola i Emily z klasy II biologiczno-chemicznej oraz Hubert z klasy I o profilu matematycznym. Uczniowie młodego,bo istniejącego od 10 lat,jednakże posiadającego już pewną renomę Prywatnego Liceum,które słynie z wysokiego poziomu nauczania,mundurków i sezonowych sesji egzaminacyjnych z rożnych przedmiotów.Dzięki temu,że mamy niewielu uczniów (istniejące trzy klasy licealne liczą zaledwie 20 osób)jesteśmy jak średniej wielkości rodzina,w której każdy czuje się potrzebny i bezpieczny.Znamy się od wielu lat,uczestniczyliśmy już w licznych projektach,konkursach i olimpiadach.Jesteśmy zgrani,a do każdej dodatkowej pracy dajemy jak najwięcej z siebie. Opiekunem grupy jest nasza “matka biologiczna” Pani Profesor Teresa Kujawa,która uczy nas wielu ciekawych rzeczy z zakresu biologii oraz wychowania do życia w rodzinie.Należy do nauczycieli,którzy mówią zawsze to co myślą oraz dają pełne “pole manewru” jeśli chodzi o przygotowanie róznych projektów i konkursów.Pani Teresa Kujawa jest również opiekunem Samorządu Uczniowskiego,który dzielnie wspiera nas w tym projekcie. Zgłosiliśmy się do programu “Mam haka na raka”,bo szkoła i “zwykłe” suplementcje to dla nas za mało.Chcemy poszerzać naszą wiedzę i horyzonty na tle walki,profilaktyki i zapobieganiu chorobom nowotworowym,ponieważ wiąże się to z naszymi planami na przyszłość (medycyna,pomoc ludziom,farmaceutyki).Program zainteresował nas szczególnie,ponieważ problem chorób nowotworowych jest problemem,z którym stykamy się również na codzień (w rodzinach,wśród znajomych itd.).Jednak młodzi ludzie niezbyt często zdają sobie sprawę z ogromu zachorowań i umieralności na tego rodzaju choroby.Liczymy,że program pozwoli nam dotrzeć i uświadomić wielu młodym jak ważna jest aktywność prozdrowotna wśród najbliższych oraz tych całkiem obcych. Do zobaczenia na warsztatach oraz online.

Grupa PLO w Szczecinku.

Galeria

Emily- niesamowita młoda kobieta,szczera i kochana przyjaciółka, bardzo dobra i ambitna uczennica.Istota z zasadami i sarnimi oczami: )

Ola-ciężko pisać o sobie,dlatego pozwolę sobie przemilczeć uwagi na mój własny temat: )

Zakochana w książkach Wiśniewskiego.Z szerokim uśmiechem i wielkim sercem.

“Gdy Pan Bóg rozdawał wzrost,ja stałam w kolejce po cięty język” Ola.

Oleńka Nasza- bardzo wrazliwa,spokojna,z mnóstwem pomysłów skrywanych pod kasztanowymi włosami: ))

Emilka i Ola.

Emily-gwiazda każdej imprezy, (zdjecie z połowinek)

Ola-wspomnienia z wakacji.

Oleńka.

Hubert-kochajacy geografię młody gracz w kosza.Świetny kuzyn,miłośnik pieknych kobiet oraz dobrej zabawy.

Hubert i jego brat niedźwiedź

Nasza szkoła

Pani Profesor podczas ekstremalnego spotkania III stopnia z przyrodą

Ola,Emily,Ola

Tutaj możesz zaprezentować swój Zespół, który bierze udział w Programie MAM HAKA NA RAKA, a także zamieścić Wasz projekt konkursowy „Znajdź haka na raka”. W poniższym polu wprowadź kod dostępu Waszego Zespołu i kliknij przycisk „zaloguj”.

zaloguj