Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 w Krośnie – Zespół nr 6 – Mam haka na raka

0

http://www.zse.krosno.pl

Rzeszowska 10 38-404 Krosno

O nas

Siemka !!! W związku z konkursem postanowiliśmy zabłysnąć kreatywnością i oryginalnością wiec specjalnie dla was napisaliśmy wiersz 🙂 Oto nasze dzieło : Po prawej pani Stasia do pracy goni nas i uczyć się nam każe by wykorzystać czas. To dzięki niej wygramy bo ciągle wierzy w nas i resztę pokonamy gdy na to przyjdzie czas. Dlatego dość zabawy za raka weźmy się bo haka posiadamy 😉 więc nie wykręci sie !! W skład naszej grupy wchodzą : Karolina Cząstka Ola Smyka Paweł Mϋller Jakub Cieślik *opiekun mgr. Stanisława Kot Uczymy sie w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 w Krośnie. Serdecznie zapraszamy na oficjalna stronę naszej school : http://www.zse.krosno.pl Jeśli chcielibyście dowiedzieć sie czegoś więcej piszcie do nas : numer gg : 4683158 e-mail : [email protected]

Jak wiemy program Mam Haka na Raka został powołany w oparciu o wyniki ogólnopolskiego badania opinii i postaw wobec chorób nowotworowych wśród młodzieży licealnej. Naszym celem jest dotarcie poprzez młodych ludzi, dorosłych i nakłonienie ich do korzystania z badań profilaktycznych.

Galeria

Nasza drużyna z panią mgr. Stanisławą Kot

Tutaj możesz zaprezentować swój Zespół, który bierze udział w Programie MAM HAKA NA RAKA. W poniższym polu wprowadź swój kod dostępu i kliknij przycisk „zaloguj”. Umożliwi to edycję krótkiej informacji tekstowej o Waszym zespole, dodawanie/usuwanie zdjęć w galerii, a także zamieszczanie dokumentacji z działalności edukacyjnej Waszego Zespołu.

zaloguj