IV LO im. Jana Pawła II w Tarnowie – Zaspół nr 2 – Mam haka na raka

0

ul. Norwida 22 33-101 Tarnów

O nas

Jesteśmy uczniami klasy IId o profilu biologiczno-chemicznym z IV LO im. Jana Pawła II w Tarnowie-Mościcach. Nasza drużyna składa się z: Justyny Kijak, Dominiki Fiksak, Kingi Kwapniewskiej oraz Pawła Tworzydło. Opiekuje się nami mgr Joanna Furmańska. Przez udział w tym konkursie chcemy poszerzać nasze wiadomości związne z onkologią oraz przekazać zdobytą wiedzę jak największej liczbie ludzi, aby mieli świadomość o ile łatwiej jest wyleczyć chorobę nowotworową wykrytą odpowiednio wcześnie.

Wjęcej o nas i naszej szkole możecie się dowiedzieć na stronie internetowej: www.iv-lo.tarnow.pl

Galeria

Oto my! Od lewej: Justyna, Dominika,Kinga, Paweł oraz nasza opiekunka mgr Joanna Furmańska

To też my tylko w trochę zmienionych pozycjach…:)

Tutaj możesz zaprezentować swój Zespół, który bierze udział w Programie MAM HAKA NA RAKA, a także zamieścić Wasz projekt konkursowy „Znajdź haka na raka”. W poniższym polu wprowadź kod dostępu Waszego Zespołu i kliknij przycisk „zaloguj”.

zaloguj