V Liceum Ogólnokształcące im. Broniewskiego w Katowicach – Mam haka na raka

0

Strona główna

Gen. Jankego 65 40-615 Katowice

O nas

V Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego Ul. Gen. Z. W. Jankego 65, 40-615 Katowice Nasza szkoła ma już ponad 50- letnią tradycję. W czasie tych wielu lat w VLO kształciło się wiele wybitnych osób między innymi Lech Majewski. Przez te dziesięciolecia młodzi ludzie włączali się w różnorodne akcje jak i byli pomysłodawcami wielorakich projektów. W ubiegłym roku szkolnym otrzymaliśmy CERTYFIKAT „Śląskiej Szkoły Promującej Zdrowie”, obecnie uczestniczymy w projekcie Szkoła Globalna. Pragniemy także włączyć się do programu „Mam haka na raka”. Ponieważ jest on zgodny z naszymi przedsięwzięciami na rzecz zdrowia. Poza tym pomagamy zwierzętom w schroniskach dbając o ich pełna miskę i ciepły kąt. Można by tak pisać jeszcze długo, ale tu chyba nie o to chodzi, aby szkoły się prześcigały w ilości informacji na swój temat, ale raczej o to, żeby cała młodzież miał dobre pomysły na zachęcenie wszystkich do profilaktyki. Szkoła otwarta na różne programy promujące zdrowie. Załoga reprezentującą szkołę są: • Anna Dunikowska • Monika Gocman • Martyna Krzykawska • Agata Żogała Opiekunem grupy jest pani prof. Barbara Nowak

Grupa dziewczyn z II klasy profilu matematyczno-geograficznego, chodź z biologią mają mało wspólnego bardzo się nią interesują i z wielkim zaangażowaniem podejmują się każdego nowego wyzwania. Mają wiele pomysłów na przeprowadzenie tej akcji w szkole jednak chcą pogłębić swoja wiedzę wykładami i konferencjami z doradcaami.

Galeria

Dzień Zdrowia

Pani dietetyk w naszej szkole

nasi sponsorzy

obchody 50-lecia

Tutaj możesz zaprezentować swój Zespół, który bierze udział w Programie MAM HAKA NA RAKA. W poniższym polu wprowadź swój kod dostępu i kliknij przycisk „zaloguj”. Umożliwi to edycję krótkiej informacji tekstowej o Waszym zespole, dodawanie/usuwanie zdjęć w galerii, a także zamieszczanie dokumentacji z działalności edukacyjnej Waszego Zespołu.

zaloguj