Mam haka na raka

0

Bohaterów Warszawy 3
69-100 Słubice

O nas

Witam! Jesteśmy uczniami klasy IID o profilu biologiczno-chemicznym Liceum Ogólnokształcącego im.Zbigniewa Herberta w Słubicach.Nasza szkoła brała udział w ubiegłorocznej edycji Mam Haka Na Raka,toteż postanowiliśmy kontynuować tę nową,co prawda tradycję i uczestniczyć w tegorocznej akcji.Naszą opiekunką jest pani Joanna Baś,która wierzy,że są w nas zwinięte skrzydła i nauczyciele są po to,aby pomóc nam je rozwinąć. Oto skład grupy,która podjęła konkursowe wyzwanie i telegraficzne autoprezentacje: *Anita Dudkowska-Największą przyjemność sprawia mi jazda konna.Stawiam pierwsze kroki jako wolontariuszka.Mam troche obaw,ale za to dużo serca i energii.Lubię pomagać ludziom,a udział w programie daje mi poczucie bycia użyteczną.Swoją przyszłość wiążę z medycyną. *Aleksandra Wac-Mówią o mnie,że jestem skromna.Udział w tej akcji jest dla mnie wyzwaniem.Postanowiłam zmienić image.Może nie jest to zmiana na miarę:Niech świat się o mnie dowie!,ale …(A właściwie,dlaczego nie?!)Tak naprawdę-chcę zrobić coś dla innych i wierzę głęboko,że każdemu człowiekowi z tym do twarzy,bez względu na wiek,płeć,kolor skóry,obowiązujące trendy etc. *Maciek Łysiak(ksywa Łosiu)-Brałem udział w poprzedniej edycji Mam haka Na Raka,toteż jestem mądrzejszy o doświadczenia.Zrozumiałem,że to swoisty wyścig koni trojańskich.W ubiegłym roku nierównomiernie rozłożyliśmy siły-w półfinale uplasowaliśmy się na piątym miejscu,a w finale przepadliśmy z kretesem.A tyle sobie obiecywaliśmy!W tym roku jako lider drużyny dpilnuję,aby energii starczyło nam na finiszu.

*Daniel Piórkowski(ksywa Pióro)-Mam nadzieję,że gdy chodzi o rodzaj piór,to należę do lotek.Usiłuję rozwinąć skrzydła na niwie filmowej.Robimy to w tandemie z Maćkiem.Przyznaję,że to jeszcze nie ikarowe loty,nie bilet do Cannes,nie zaproszenie na oscarową galę,ale aplauz koleżanek i kolegów.Obejrzyjcie i osądźcie-“Władca Śmieci” i “LO Słubice”–>YouTube.Zapewniam,że w tej rywalizacji nie będę zawodnikiem wagi piórkowej!

Anita Dudkowska

Maciej Łysiak

Daniel Piórkowski

Aleksandra Wac

Maciek zainteresował wszystkich statystykami.

Nasza grupa podczas prelekcji w klasie III a

Klasa I d uważnie słucha Anity podczas prelekcji.

Klasa II b w czasie prelekcji o nowotworach.

Ola oraz Daniel w czasie wykładu o onkologii.

Maciek i Daniel obmyślają strategię.

Budynek naszego liceum.

Prelekcja w klasie I d.

Klasa II d podczas prelekcji.

Na tego raka juz mamy haka 🙂

Bliski kontakt z RAKIEM. Całej grupy wraz z opiekunem.

Uczennice klasy II d podczas wykładu na temat samobadania piersi.

“Punkt samobadania piersi.”

Copyright © 2009 Hill and Knowlton
Projekt i wykonanie: discipline media group

Partner merytoryczny

Partner strategiczny

Partnerzy honorowi

Przewodniczący Senackiej Komisji Zdrowia
Władysław Sidorowicz

Przewodniczący Sejmowej Komisji Zdrowia
Bolesław Piecha

Partnerzy programu

Partnerzy medialni