Zespół Szkół Ogólnokształcących im.Bolesława Prusa w Żarach – Zespół nr 3 – Mam haka na raka

0

ul.Podwale16 68-200 Żary

O nas

Nasze liceum istnieje od 62 lat. Jesteśmy placówką z dużymi tradycjami i osiągnięciami. W każdym roku szkolnym zajmujemy wysokie miejsce w rankingu szkół średnich przeprowadzonym przez Perspektywy i Rzeczpospolitą. W 2007 roku zajęliśmy 5 miejsce w województwie lubuskim, a w Polsce 78.
Więcej informacji na stronie www.lo.zary.pl

Galeria

Spotkanie przeprowadzone z uczniami Publicznego Gimnazjum im. Uni Europejskiej w Tuplicach.

Spotkanie było bardzo udane.

Ulotki które rozdaliśmy w naszej szkole i na terenie gminy Tuplice

Praca w grupach

Ulotki zrobione przez nas

Klasa IIe z która przeprowadziliśmy debate.

Klasa IIb. W tej klasie przeprowadziliśmy naszą prezentację.

Klasa IIc w której także przeprowadzilismy spotkanie.

Tutaj możesz zaprezentować swój Zespół, który bierze udział w Programie MAM HAKA NA RAKA, a także zamieścić Wasz projekt konkursowy „Znajdź haka na raka”. W poniższym polu wprowadź kod dostępu Waszego Zespołu i kliknij przycisk „zaloguj”.

zaloguj