Mam haka na raka

0

Limanowskiego 10
11-200 Bartoszyce

O nas

Witamy wszystkich! Jesteśmy uczniami III Klasy Technikum Informatycznego w Zespole Szkół ponadgimnazjalnych nr 1 w Bartoszycach. Skład naszego zespołu przedstawia się w sposób następujący: Anita Wróblewska, Emilia Różańska, Mateusz Walc oraz Bartłomiej Krzywicki. Jako młodzi ludzie chcemy mieć wpływ na naszych rówieśników, którym przyda się trochę wiedzy teoretycznej na temat zapobiegania rakowi szyjki macicy oraz innym nowotworom. Chcemy przybliżyć wszystkim jaką groźną chorobą jest rak i jak z nim walczyć. Koordynatorami naszej pracy są p. Mariola Maciejewska oraz p. Jerzy Dziemiańczyk.

Nasza szkoła zajmuje się wieloma działaniami mającymi na celu dbanie o zdrowie innych ludzi. Inicjatywami jakie powstają w naszej szkole są między innymi: Akcje krwiodawstwa oraz organizowanie programów związanych z zapobieganiem AIDS. Uczniowie bardzo chętnie biorą w nich udział. Dzięki takim programom jak “Mam haka na raka” mamy możliwość dotrzeć do każdego, kto zainteresowany jest zdrowiem swoim oraz swoich bliskich.

Nasz skład! Od lewej: Anita Wróblewska, Bartek Krzywicki, opiekun: p. Mariola Maciejewska, Mateusz Walc oraz Emilia Różańska

Copyright © 2009 Hill and Knowlton
Projekt i wykonanie: discipline media group

Partner merytoryczny

Partner strategiczny

Partnerzy honorowi

Przewodniczący Senackiej Komisji Zdrowia
Władysław Sidorowicz

Przewodniczący Sejmowej Komisji Zdrowia
Bolesław Piecha

Partnerzy programu

Partnerzy medialni