I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego w Szubinie – Mam haka na raka

0

http://www.lo.szubin.net

Kcyńska 1 89-200 Szubin

O nas

Cała nasza czwórka chodzi do klasy Ib I Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Wyspiańskiego w Szubinie. Każdy z nas ma swoje zainteresowania, które stara się rozwijać. Wszyscy uczestniczymy w pracach koła biologicznego (patrz:www.lo.szubin.net) gdzie poszerzamy swoją wiedzę na temat dziedzin związanych z biologią. Asia interesuje się książkami i matematyką. Słowo “genetyka” nie jest jej obce. Jej dominującą cechą charakteru jest dokładność. Jest bardzo ambitną dziewczyną. Marta to nasz klasowy przywódca. Jej zainteresowania to taniec i muzyka. Jest bardzo związana z terminem “psychologia”. Należy również do wolontariatu, ponieważ celem Jej życia jest pomoc bliźniemu. Adrian to nasz naukowiec. Jest mózgiem z chemii i biologii. Jego hobby to cały świat, zna odpowiedzi na wiele trudnych pytań. W przyszłości chce zostać naukowcem. Jego największą cechą charakteru jest mądrość. Zostałam ja – czyli Ania. O sobie mogę napisać, ze interesuję się sportem, a dokładnie suplementkoatletyką. Moją dominującą cechą jest ambicja. Moje hobby to czytanie książek o anatomii i fizjologii człowieka. W przyszłości chcę pomagać ludziom, fascynuje mnie zawód fizykoterapeuty.

Wszyscy jesteśmy ze sobą bardzo zżyci 😉 Nasze wspólne zainteresowania związane z biologią sprawiają, że mamy ze sobą wiele wspólnych zadań i tematów. Naszą pracą i dyskusjami opiekuje się nauczycielka biologii i jednocześnie wychowawczyni klasy.

Galeria

nasza sprytna “tetrada”

Tutaj możesz zaprezentować swój Zespół, który bierze udział w Programie MAM HAKA NA RAKA. W poniższym polu wprowadź swój kod dostępu i kliknij przycisk „zaloguj”. Umożliwi to edycję krótkiej informacji tekstowej o Waszym zespole, dodawanie/usuwanie zdjęć w galerii, a także zamieszczanie dokumentacji z działalności edukacyjnej Waszego Zespołu.

zaloguj