Zespół Szkół nr 2 w Bochni – Mam haka na raka

0

http://www.zs2-bochnia.pl

Hanaka 1

O nas

Nasz zespół składa sie z 3 osób: Kamil Jewuła, Olga Stasik, Piotr Jagiełka. Ale w końcu liczy sie jakości a nie ilość:) Jesteśmy w 2 klasie o profilu geograficzno-historycznym.Interesujemy się sportem i muzyką. W wolnym czasie spotykamy się ze sobą, jesteśmy bardzo zgraną grupą. Naszym ulubionym przedmiotem jest biologia, mamy zamiar zdawać ją na maturze, lubimy lekcję w terenie i języki obce. Troszkę o naszej szkole:

Zespół szkół nr. 2 im. Stanisława Konarskiego w Bochni powstał już ponad 40 lat temu, nie będziemy opisywać jej bogatej historii bo to by zajęło dużo czasu a i tak pewnie nikogo to nie interesuje:) ale jak by ktoś chciał sie dowiedzieć czegoś więcej to zapraszamy pod adres http://www.zs2-bochnia.pl/

Tutaj możesz zaprezentować swój Zespół, który bierze udział w Programie MAM HAKA NA RAKA. W poniższym polu wprowadź swój kod dostępu i kliknij przycisk „zaloguj”. Umożliwi to edycję krótkiej informacji tekstowej o Waszym zespole, dodawanie/usuwanie zdjęć w galerii, a także zamieszczanie dokumentacji z działalności edukacyjnej Waszego Zespołu.

zaloguj