XXV Liceum Ogólnokształcące im. Józefa Wybickiego w Warszawie – Mam haka na raka

0

http://www.wybicki.net

Halna 20 04-961 Warszawa

O nas

-Opiekun grupy: Ewelina Pszczółkowska -Angelina Łukaszenko -Jan Sojka -Kamil Grabowski -Asuplementsandra Gorczyńska -Kinga Pałysa -Agata Skwarek 19.10.2007 odbyło się inauguracyjne spotkanie. Dało nam to pojęcie o tym co mamy zrobic aby nasi rówiesnicy mogli bardziej poznać choroby nowotworowe. 28.11.07 rozpoczelo się uświadamianie naszych rówieśników na temat raka. nasz zespół opracował cikawą prezentację multimedialną w której skupiliśmy się głównie na nowotworze piersi i nowotworze jąder u młodych ludzi. na zakończenie każdej prezentacji młodżierz otrzymała ankiety do wypełnienia. Potem był czas na krótką dyskusje… Dziękujemy młodzieży za udział w presuplementcji:) cieszymy się z udziału w konkursie pt.”mam haka na raka”. Organizatorom konkursu uznanie i gratulacje za pomysł. Mamy nadzieje że zobaczymy się w kolejnym etapie. POZDRAWIAMY:*:*:* Troche o nas: jesteśmy młodym,wspaniałym,ambitnym zespołem ludzi z wyobraźnią:) jesli zechcemy kreowanie świata nie będzie dla nas trudnym zadaniem.

napisane powyżej słowa oddają tylko część naszych zalet,ale gdybym zaczęła pisać o każdym z członków osobno,to zapewniam,że wiele mielibyście do czytania,bo każdy z nas jest indywidualny,nie powtarzalny i na swój sposób uroczy:)

Galeria

Nasza szkoła 😉

Nasz patron

Angela,Kamil i nasza pani profesor Teresa Szymczyk(bilogia)

Angela omawiająca różnicę pomiędzy rakiem a nowotworem

dalsza część presuplementcji- Kamil omawia czynniki rakotwórcze

jedna z klas zadaje mądre pytania prowadzącym:)

troska o zdrowie najwazniejsza!!!

kolejna z klas na presuplementcji

RAK PŁUC

ROZDAJEMY ANKIETY:)

RAK WCZEŚNIE WYKRYTY W 100% WYLECZALNY.

Z CZYM WAM SIE KOJARZY SŁOWO RAK?

Tutaj możesz zaprezentować swój Zespół, który bierze udział w Programie MAM HAKA NA RAKA, a także zamieścić Wasz projekt konkursowy „Znajdź haka na raka”. W poniższym polu wprowadź kod dostępu Waszego Zespołu i kliknij przycisk „zaloguj”.

zaloguj