Zespół Szkół nr 2 im. Grzegorza z Sanoka – Mam haka na raka

0

http://www.zs2.sanok.pl

Stróżowska 15 38-500 Sanok

O nas

Witamy wszystkich zaangażowanych w program „Mam haka na raka” Jesteśmy uczennicami Zespołu Szkół Nr 2 w Sanoku. Nasza szkoła jest oczywiście najfajniejszą szkołą w tym mieście, ale co ważniejsze największą, liczy bowiem blisko 1000 uczniów. Jak wynika z rachunków blisko 200 naszych kolegów i koleżanek może być w przyszłości zagrożonych tą straszną chorobą, dlatego postanowiłyśmy podjąć rękawice i utworzyłyśmy zespół w składzie: -> Katarzyna Knott ( Kaśka zajęła się zbieraniem informacji, które wykorzystałyśmy w naszej szkolnej kampanii, przeprowadziła wywiad z uczniami ) -> Justyna Rachwalska ( szef naszej grupy – dziewczyna, która spędziła najwięcej godzin nad poprawianiem naszej prezentacji i scenariusza spotkania z uczniami ) -> Sandra Kruczek ( nie działająca od dawna drukarka „ożyła” w rękach tej osoby i tak powstały fantastyczne ulotki które rozdałyśmy uczniom) -> Celina Kiczorowska ( dzielnie pracowała nad informacjami zamieszczonymi na ulotce, 4 razy przepisywała jej projekt) -> Angelika Tymińska ( plastyczny talent Angeliki został bezlitośnie wykorzystany

w pracach nad graficzną oprawą naszej kampanii plakatowej)

Galeria

A tu nasz team od lewej Justyna Rachwalska, Katarzyna Knott, Angelika Tymińska, Celina Kiczorowska, a ponizej Sandra Kruczek

pokaz rozpoczęła Kaśka

Angelika zaprezentowała raka jąder

Justyna omówiła chłoniaki i raka prostaty

Celina zajęła się przygotowaniem raka płuc

Tutaj możesz zaprezentować swój Zespół, który bierze udział w Programie MAM HAKA NA RAKA, a także zamieścić Wasz projekt konkursowy „Znajdź haka na raka”. W poniższym polu wprowadź kod dostępu Waszego Zespołu i kliknij przycisk „zaloguj”.

zaloguj