Mam haka na raka

0

Sybiraków 3
10-256 Olsztyn

Witamy! W skład naszej grupy wchodzą: Kasia Chajęcka, Anna Jasińska, Marta Wołodkiewicz i Grzesiek Raubo. Naszym opiekunem jest pan Leszek Terlecki. Mamy nadzieję, że ten konkurs pomoże nam w rozwinięciu naszych zainteresowań oraz w pogłębieniu naszej wiedzy na temat chorób nowotworowych, ich zapobieganiu i leczeniu. Uważamy, że będzie to dla nas ciekawe i wyjątkowe doświadczenie, które pozwoli nam na lepsze dbanie o zdrowie nasze i naszych bliskich. Pozdrowienia! Informacje o naszej szkole możecie znaleźć na stronie : http://www.lo3.olsztyn.pl SKŁAD: – Anna Jasińska (kl. 2A) – szkolny koordynator, – Katarzyna Chajęcka (kl. 2A), – Marta Wołodkiewicz (kl. 2A),

– Grzegorz Raubo (kl. 2A).

Marta Wołodkiewicz

Anna Jasińska

Kasia Chajęcka i Grzesiek Raubo

Nasza szkoła

Prelekcje prowadzone w szkole

Prelekcje prowadzone przez dr n. med. Aleksandra Stankiewicza

Spotkanie z konsultantem wojewódzkim w dziedzinie torakochirurgii dr Aleksandrem Stankiewiczem

Prelekcja prowadzona przez dr Artura Piktela

po angielsku też umiemy 😀

dr Stankiewicz prowadzący prelekcję

Grzesiu przy jednym z naszych plakatów 🙂

Grzesiek i plakat ‘Rak piersi’

Zdjęcie udostępnione nam przez oddział torakochirurgii w Olsztynie

Zdjęcie udostępnione nam przez oddział torakochirurgii w Olsztynie

Marta w trakcie przygotowań do wykładu 🙂

Kasia przed wykładem xD

Grzesiek przed prelekcją x)

Ania i Marta – podziękowania dla pana doktora za świetny wykład 😀